Logo

Racka za Menuvac Mercedes / salter / birac

Број на оглас: 3133126 | Објавен на: 22.06.2019, 11:43
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: E

Tип на делови: Менувачи

Цена: 30 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Rachka za menuvach od Mercedes Nova.
Ima i za E class w211 i za C class w203

 Охрид    Општина: Охрид

Прати Е-Маил

 XXXX

Потврден огласувач