Logo

Korito za banjanje i presoblekuvanje na bebe BREVI

Број на оглас: 3133161 | Објавен на: 16.06.2019, 12:17
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 3.500 МКД

Категорија: Беби и Детски производи / Бебешка опрема / Аксесоари

Вид на оглас: Се продава


Odlicna sostojba.
Mnogu prakticno.

 Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

 .

Потврден огласувач