Logo

FORD C MAX 1.6 TDCI

Број на оглас: 3133220 | Објавен на: 22.01.2019, 11:51
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Ford

Модел: C-Max

Година: 2008

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2018

Сила на моторот: 66 kw / 90 ks

Цена: 3.999 €
4.250 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e uvezena od Bellgija so vozenje
Plateni se site davacki se do registracija
Kolata e vo odlicna sostojba
Redovno servisirana
Skoro novi zimski gumi
Za Poveke Informaci Javetese...
EXTRA CENA ZA KESS. BEZ NIKAKVI ZAMENI

 Cars

Потврден огласувач