Logo

Prodavam nov Samsung s8 malce koristen NEVERLOCK

Број на оглас: 3133275 | Објавен на: 12.01.2019, 16:51
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Samsung

Модел: S8

Боја: Black

Интерна меморија: 64 GB

РАМ меморија: 4 GB

Големина на екранот: 5,5 - 5,9" инчи

Цена: 330 €
Цената е фиксна

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Prodavam s8 Samsung malce koristen midnight black najdobra cena

 Свети Николе    Општина: Свети Николе

Прати Е-Маил

 Martin