Logo

FIAT UNO 1.0ie НОВ ДИХТОН ЗА ДЕКЛА GERMANY

Број на оглас: 3133474 | Објавен на: 09.03.2019, 21:15
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Fiat

Модел: UNO

Tип на делови: Дихтунзи

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


MADE IN GERMANY NOV DIHTON ZA DEKLA ZA FIAT UNO 1.0ie 1998 GOD

 eDelovi.mk

Потврден огласувач