Logo

Peugeot 307 2.0HDI NECARINETO

Број на оглас: 3133478 | Објавен на: 10.03.2019, 12:42
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Peugeot

Модел: 307

Година: 2004

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Сива

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 05.2018

Сила на моторот: 100 kw / 136 ks

Цена: 2.599 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Doneseno od svajcarija so vozenje novi gumi zimski , smeneto korpa lamela i zamaec ,panorama krov , kozni sedista so greaci , full oprema ..euro4,
Necarineto

 Струмица    Општина: Струмица

Прати Е-Маил

 Nikola

Потврден огласувач