Logo

Citroen C4 Grand Picasso 1.6 HDI

Број на оглас: 3133530 | Објавен на: 21.03.2019, 19:15
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Citroen

Модел: Grand C4 Picasso

Година: 2009

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2019

Сила на моторот: 81 kw / 110 ks

Цена: 1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


registrirana na makedonski tabli so zelen katron ima 2 para gumi letni zimski vo dobra sostojba 076 83 44 88 kontakt

 Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

 Vasko

Потврден огласувач