1 / 2
Passat b5 1.9 tdi 110 ks na delovi
По Договор
21.01.2023 22:08

Прилеп / Прилеп

Passat b5 1.9 tdi 110 ks na delovi
071 969 888 09-17h

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се продава од:

VW Golf
Prilep
Потврден огласувач
071969888///076244000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам