Logo

Fiat Tempra 1.6 benzin/plin

Број на оглас: 3133702 | Објавен на: 20.01.2019, 11:40
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Fiat

Модел: Tempra

Година: 1995

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 07.2019

Сила на моторот: 55 kw / 75 ks

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


voziloto e vo odlicna vozna sostojba servisirano i registrirano do 7/2019 solidi gumi odlicen motor voziloto e pali vozi za poveke inforamacii na br 070 844 082
070844082 borce

 Кочани    Општина: Кочани

Прати Е-Маил

 darko

Потврден огласувач