Logo

OPEL ASTRA F 1.6 BENZIN PLIN REG 750E

Број на оглас: 3133707 | Објавен на: 12.01.2019, 14:24
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Astra

Година: 1994

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2019

Сила на моторот: 74 kw / 101 ks

Цена: 1.200 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Extra sostojba povejke info 078407047

 xxxxx

Потврден огласувач