Logo

Samsung S7 zacuvan bez mana

Број на оглас: 3134009 | Објавен на: 18.01.2019, 19:37
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Samsung

Модел: S7

Боја: Gold

Интерна меморија: 32 GB

РАМ меморија: 4 GB

Големина на екранот: 5,5 - 5,9" инчи

Цена: 12.500 МКД
13.500 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Samsung Galaxy S7 zacuvan bez mani ne mnogu koristen perfektno raboti ZVONETE NA 072314672 072314672 072314672

 Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

 Telefon vo tekstot na oglasot

Потврден огласувач