Logo

kamin

Број на оглас: 3134160 | Објавен на: 19.03.2019, 21:03
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 180 €
Цената не е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Камини

Вид на оглас: Се продава


se prodava sporet 200eu vo mnogu dobra sostojba

broj: 070-646-165

 Гостивар    Општина: Гостивар

Прати Е-Маил

 volvo

Потврден огласувач