Logo

ШАТОР 120 КВАДРАТИ

Број на оглас: 3134275 | Објавен на: 07.01.2019, 23:04
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 8.000 €

Категорија: Останато

Вид на оглас: Се продава


Шатор 120 квадрати
димензии:14 m x 8,5 m

Шаторот има церада.патос,околу 100 поддесувачки ногарки,тежина околу 3000кг

 Македонски Брод

Прати Е-Маил

 Ljupco