Logo

BMW X5 3.0 ekstra cena za kes

Број на оглас: 3134458 | Објавен на: 21.03.2019, 17:56
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: X 5

Година: 2001

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 250000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 10.2019

Сила на моторот: 170 kw / 231 ks

Цена: 5.799 €
5.800 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Prodavam BMW X5 3.0 benzin-plin 2001 godina vo odlicna sostojba. Registriran do 10.2019 god.
Kompletno napraven servis Proverka moze da napravite kade sakate
Moze zamena so vasa doplata .
Povejke informacii na tel.

 aleksandar

Потврден огласувач