Logo

SE PRODAVA AUDI A4 1.9 TDI 131 KS 2001 GOD

Број на оглас: 3134511 | Објавен на: 18.01.2019, 08:59
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A4

Година: 2001

Гориво: Дизел

Километри: 30000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2020

Сила на моторот: 96 kw / 131 ks

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


SE PRODAVA AUDI 1.9 TDI 131 KS 2001-2002 GOD,KOLATA POSEDUVA FUL OPREMA SO ATES FOLII,ATES KUKA,REGISTRIRANO SO ZELEN KARTON PRED 1 MESEC,KOLATA E SO REALNA KILOMETRAZA I MNOGU STEGNATA I ZDRAVA BEZ NIKAKVI MANI MOZE ZAMENA ZA AUDI A4 2010 SO MOJA DOPLATA ZA KONTAKT BARAJTE ME NA 078 316 572 VLATKO

 Пробиштип

Прати Е-Маил

 Zoki

Потврден огласувач