Logo

PERNICI

Број на оглас: 3134726 | Објавен на: 12.01.2019, 13:36
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Tип на облека: Други

Големина: 40

Боја: Црвена

Цена: 400 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Женска Облека

Вид на оглас: Се продава


Израдувајте ги вашите најмили ! Пакет од три перничиња за само 400 денари!
TEL ZA KONTAKT:071-305-786
071-305-786
071-305-786
071-305-786
071-305-786

 Кочани    Општина: Кочани

Прати Е-Маил

 Lazo

Потврден огласувач