Logo

PEUGEOT 407 1.6 HDI 2006 FULL PERFETKNO MOZE ZAMENA!!!!!!

Број на оглас: 3134818 | Објавен на: 17.01.2019, 16:53
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Peugeot

Модел: 407

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 180000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2018

Сила на моторот: 81 kw / 110 ks

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


AVTOMOBILOT E PERFEKTEN
MOTOR MENJAC EKSTRA
1.6 HDI 110 KS NAJDOBRIOT I EKONOMICEN
NADVORESNO VNATRESNO MNOGU ZACUVANO
SE FUNKCIONIRA
DVA KLUCA
REALNA KILOMETRAZA
PLATENO SE DO REGISTRACINA
MOZE DA SE VIDI I PROBA VO SEKOE VREME
MOZE PROVERKA VO SERVIS
MOZNA ZAMENA SO MOJA DOPLATA ILI ZA POEVTINA KOLA SO VASA DOPLATA

 Струмица    Општина: Струмица

Прати Е-Маил

 Toni

Потврден огласувач