Logo

Xiaomi Redmi 6A

Број на оглас: 3134976 | Објавен на: 08.01.2019, 20:46
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Xiaomi

Модел: Redmi 6A

Боја: Gold

Интерна меморија: 16 GB

РАМ меморија: 2 GB

Големина на екранот: 5,5 - 5,9" инчи

Цена: 5.500 МКД

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Телефонот е перфектно сочуван со заштитно стакло и е работен само 2 месеци. Има две години гаранции, со пакетот оди и оригинален полнач и гратис маска.

 Македонски Брод

Прати Е-Маил

 Borce