Logo

Fiat Bravo

Број на оглас: 3135011 | Објавен на: 22.01.2019, 13:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Fiat

Модел: Bravo

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2019

Сила на моторот: 88 kw / 120 ks

Цена: 3.900 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


- Plateni davacki do registracija
- uvezen od svajcaria so vozejne
- klima
- senzori za dozd
- komandi na volan
- maglenki na senzor
- radio cd,bluetooth,AUX
- ABS,ESP
- mnogu druga oprema
Kontakt:072 310 810 Miki

 Македонски Брод

Прати Е-Маил

 Miroslav

Потврден огласувач