Logo

Се издава ексклузивен деловен простор

Број на оглас: 3135383 | Објавен на: 28.05.2019, 13:00
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Квадратура: 79 m²

Цена: 1 €

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Канцеларија

Вид на оглас: Се продава


Деловниот простор се наоѓа на Теодосиј Гологанов 60Б во непосредна близина на Католичка црква, Т.Ц Беверли Хилс, пошта, банкарски институции, центарот на градот.
Деловниот простор се наоѓа на петти кат во нов објект обезбеден со видео надзор, лифт и одлично одржување. Просторот располага со 3 засебни канцеларии, 2 санитарни чвора, 2 тераси. Греење и ладење обезбедено со клима уреди инвертери. Се издава празен или опремен по желба на клиентот. Подетални информации можете да добиете на тел. броеви 070/344-042 или 02/30 63 020 секој работен ден од 08-16ч.

  Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

  Daniela Tim Inzenering

Потврден огласувач