Logo

Se prodava Passat

Број на оглас: 3135403 | Објавен на: 21.01.2019, 17:44
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Passat

Година: 2002

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2019

Сила на моторот: 96 kw / 131 ks

Цена: 3.400 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Se prodava Passat 2002 godina. Passatot e vo dobra sostojba so full oprema.

 Кратово

Прати Е-Маил

 dragan

Потврден огласувач