Logo

Se prodavaat nivi vo Demir Hisar/Strugovo

Број на оглас: 3135499 | Објавен на: 15.01.2019, 00:10
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Квадратура: 30628 m²

Тип на земјиште: Земјоделско

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Strugovski atar se prodavaat nivi i placevi, Za poveke informacii
Dzvonete na
076711833
076711833
076711833

  Демир Хисар

Прати Е-Маил

  TONI