Logo

Inventar za apoteka.

Број на оглас: 3135544 | Објавен на: 08.11.2019, 16:05
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 600 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Продавници, Трговија / Аптеки, Фармација,Земјоделски

Вид на оглас: Се продава


Komplet inventar za apoteka.

 Гостивар

Прати Е-Маил

 Qani

Потврден огласувач