Logo

Iveco 65c18

Број на оглас: 3135613 | Објавен на: 21.03.2019, 11:22
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 5.700 €
6.000 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Вид на оглас: Се продава


IVECO DAILI 65C18 -2008 godina 3.0 DIZEL Pominati 200 000 kilometri 130 KW 180 KS AUTOMATIK NOSIVOST 2960 KG Cena 5700 evra plus ddv Kontak: 078236462,070422050

 Гостивар    Општина: Гостивар

Прати Е-Маил

 İveco

Потврден огласувач