Logo

RATKAPNI ZA SEAT VW GOLF BORA AUDI SKODA

Број на оглас: 3135887 | Објавен на: 22.01.2019, 15:14
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Seat

Модел: Leon

Година: 2004

Гориво: Дизел

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2020

Сила на моторот: 88 kw / 120 ks

Цена: 1 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


prodavam ratkapni 15 za seat toledo leon vw golf bora skoda audi i drugi vozila .... site 4 se kako novi

 Свети Николе    Општина: Свети Николе

Прати Е-Маил

 Marjan

Потврден огласувач