Logo

XBOX 360 i Volan

Број на оглас: 3135889 | Објавен на: 13.06.2019, 22:46
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 10.000 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Играчки конзоли / XBOX

Вид на оглас: Се продава


Продавам Xbox 360 slim донесен од Швајцарија со 2 рачки и волан (како нови)!
Само воланот е купен 90фр во швајцарија! Плус следуваат 2игри по ваш избор!

 Струмица    Општина: Босилово

Прати Е-Маил

 Marjan

Потврден огласувач