Logo

Felgi 18ki Made in Germany zamena za papagali

Број на оглас: 3135899 | Објавен на: 31.05.2019, 13:56
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 320 €

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Животни / Птици

Вид на оглас: Се продава


Bandazite se vo odlicna sostojba ne farbani i ne se krivi 5x112 255/50:R18 mozna e zamena za palagali za poveke info na E-mail

 Струмица    Општина: Струмица

Прати Е-Маил

 333.

Потврден огласувач