Logo

Iphone 7

Број на оглас: 3135987 | Објавен на: 21.01.2019, 12:08
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Apple

Модел: Iphone 7 gold

Боја: Gold

Интерна меморија: 32 GB

РАМ меморија: повеќе од 8 GB

Големина на екранот: 6" инчи и поголеми

Цена: 330 €
350 €

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Ajfonot donesen ot amerika malce koristen ne greban ne udiran bukvalno kako nof imat original polnaç slušalkii kutia za poveqe info na tel 070348563

 Bmw

Потврден огласувач