Logo

Scott Aspect 970 model 2019

Број на оглас: 3136053 | Објавен на: 22.01.2019, 19:58
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 26.000 МКД
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Вид на оглас: Се продава


Scott Aspect 970.
Model 2019.
Novi ne vozeni.
Golemina XL i M
Trkala 29-ka

 Гостивар    Општина: Гостивар

Прати Е-Маил

 Igor

Потврден огласувач