Logo

Mercedes C220 AMG пакет, неувезуван

Број на оглас: 3136055 | Објавен на: 19.04.2019, 15:31
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: C 220

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 300000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 11.2019

Сила на моторот: 125 kw / 170 ks

Цена: 10.500 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Прв сопственик, редок модел, купена од Макаутостар Скопје, редовно сервисирана, реална километража, во одлична состојба, претежно возена на отворен пат.
Може замена само за беспрекорно зачуван Mercedes ML над 2007

 Охрид    Општина: Охрид

Прати Е-Маил

 Илче

Потврден огласувач