Logo

185 60 15

Број на оглас: 3136081 | Објавен на: 28.01.2019, 19:34
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 3.500 МКД

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


Prodavam polovni zimski gumi
185 60 15
5mm shara
Dobra sostojba
Komplet 4 gumi

 Кочани    Општина: Кочани

Прати Е-Маил

 Gumi

Потврден огласувач