Logo

samojedi

Број на оглас: 3136204 | Објавен на: 21.01.2019, 13:31
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 5.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Животни / Кучиња

Вид на оглас: Се продава


Се продаваат самоједи,
останати САМО ЕДНО ЖЕНСКО
- 2 месеци и 15дена, спремни за вдомување
- прочистени од паразити и глисти
- вакцинирани
- со пасоши
- хранети со калциум веќе 15 дена за развој на коските..гледани за своја душа

услов за продажба е да не бидат врзани, туку да се на отворен простор( двор)

инфо 078-232-845 - Иван

 Струмица    Општина: Ново Село

Прати Е-Маил

 Ivan

Потврден огласувач