Logo

Golf 4 1.6/ 16V na Delovi 2001(078-344-965)

Број на оглас: 3136335 | Објавен на: 22.01.2019, 10:04
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 2001

Гориво: Бензин

Километри: 150000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Бела

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 01.2019

Сила на моторот: 77 kw / 105 ks

Цена: 13 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Motorot e na kolata moze da se proba Stefan 078-344-965 77kw 105ks

 Кратово

Прати Е-Маил

 Blagoj

Потврден огласувач