Logo

МУЛТИ МАСАЖЕР СО 11 ДОДАТОЦИ

Број на оглас: 3136444 | Објавен на: 07.09.2019, 18:37
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 1.900 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Спортска опрема и активности / Фитнес / Вежбање / Фитнес реквизити и Додатоци

Вид на оглас: Се продава


МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН!
Масажерот може да го користите на сите делови од телото, вклучувајќи ги и најтешко достапните места со помош на долгата рачка за држење. Лесен и едноставен за користење, вклучете го во струја, регулирајте ја јачината на масажата и уживајте.

СПЕЦИЈАЛНА ВИБРАЦИОНА МАСАЖА!
Системот од вибрации во комбинација со топлинската терапија преку инфрацрвени зраци овозможуваат ефикасна масажа на целото тело за подобрување на крвната циркулација и опуштање на сите болни и вкочанети подрачја. Интензитетот на вибрација се прилагодува на 6 нивоа. Со негово користење може да добиете квалитетна масажа или да ги стопите вишокот килограми и да изгледате посамоуверено. Вашето тело ќе ви биде благодарно а Вие ќе го чувствувате тоа.
11 РАЗЛИЧНИ ДОДАТОЦИ!
Тајната на неговата делотворност е во 11-те различни додатоци со посебни и различни функции за: опуштање од напнатост, вкочанетост и болка, стимулирање на разградување на масните наслаги под кожата, обликување на телото, нега на кожата и зголемување на нејзината пропустливост како и отстранување на веќе постоечкиот целулит и зацврстување на мускулите

ПРАКТИЧЕН ЗА УПОТРЕБА, БИЛО КАДЕ ВО БИЛО КОЕ ВРЕМЕ!
Сместете се удобно и уживајте во вибрационата масажата. Предностите кои ги поседува овој масажер се во тоа што е удобен и едноставен за употреба, модерен, компактен и лесно пренослив со голем број функции кои го прават незаменлив во Вашето секојдневие. Доволни се само 10 минути секојдневна масажа за релаксирање и подобрување на циркулацијата.

www.superortho.com.mk

Посетете не во нашиот изложбен салон во Населба Влае (позади Макпетрол)

Огласи од: SuperOrtho

SuperOrtho

Населба Влае (позади Макпетрол)
Карпош, Скопје

Станете Премиум член

  Скопје    Општина: Карпош

Прати Е-Маил

  SuperOrtho

Потврден огласувач