Logo

Opel astra 1.6 16v

Број на оглас: 3136539 | Објавен на: 21.02.2019, 17:23
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Astra

Година: 2004

Гориво: Бензин

Километри: 150000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2019

Сила на моторот: 74 kw / 101 ks

Цена: 2.300 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava opel astra
Klima
Servo
Abs
Dva para aluminski bandasi edni so 4 novi zimski gumi
Reg do maj 2019
povke inf na br :
075 264 043
075 264 043
075 264 043
⏫⏫⏫
📞📞📞📱

 Охрид    Општина: Охрид

Прати Е-Маил

 078 274 838

Потврден огласувач