Logo

Biser obetki 150 den parce

Број на оглас: 3136579 | Објавен на: 14.08.2019, 10:41
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 150 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Часовници и Накит / Накит / Бисер накит / Обетки

Вид на оглас: Се продава


Biser obetki 150 den parce
Ohrid
071 855 800
prakam po kargo

  Охрид    Општина: Охрид

Прати Е-Маил

  Malukoski

Потврден огласувач