1 / 1
Tastatura za Apple MacBook Pro 15” 2012-2015
1.500 МКД
12.11.2022 17:07

Карпош / Скопје

Prodavam nova tastaura za 15” Macbook Pro A1389 so backlight, odgovara na modelite:
A1398 MC975 MC976 ME664 ME665 ME293 ME294 2012-2015

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Тастатури, Глувци, Кабли и адаптери

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
071380111
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам