Logo

LCD Monitor 17"

Број на оглас: 3136793 | Објавен на: 12.01.2019, 18:13
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 800 МКД
1.000 МКД

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Монитори

Вид на оглас: Се продава


Se prodava monitor za kompjuter vo ispravna sostojba...

 Струмица    Општина: Струмица

Прати Е-Маил

 VV

Потврден огласувач