1 / 1
Lada 111 za delovi
1 €
30.03.2023 18:19

Прилеп / Прилеп

Марка:

Lada

Модел:

111

Година:

2004

Гориво:

Бензин

Километри:

90000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

09.2022

Сила на моторот:

66 kw / 90 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Se prodavaat delovi za Lada 111 karavan
Karoseriski delovi
Vrati, gepek, stakla za vrati, rezervoar za gorivo, pragovi, lajsni i ostanato od strana na karoserija

Sedista, tapacir, patos…. I drugo

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

ivan
Потврден огласувач
075 307 437
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам