Logo

Honda accord 2000 benzin + atestplin

Број на оглас: 3136997 | Објавен на: 05.02.2019, 18:59
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Honda

Модел: Accord

Година: 2000

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 06.2019

Сила на моторот: 108 kw / 147 ks

Цена: 2.400 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Honda accord
2000 godina
108 kw
2000kubika
300 000km
4 novi gumi
Registrirana do juni
Benzin + atestiran plin
Vo odlicna sostojba

INFORMACII( sopstvenik) :078- 368 -297 - RISTO

 Струмица    Општина: Ново Село

Прати Е-Маил

 Ivan