Logo

Iphone 7 JET BLACK 128GB

Број на оглас: 3137108 | Објавен на: 22.01.2019, 13:19
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Apple

Модел: Iphone 7

Боја: Black

Интерна меморија: 128 GB

РАМ меморија: 2 GB

Големина на екранот: 5 - 5,4" инчи

Цена: По Договор

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Одлично сочуван
Купен од iStyle
Full pack
Повеќе инфо 📲 077 654 406

 xxxxx

Потврден огласувач