Logo

Монтажна конструкција за пластеник (Фолија)

Број на оглас: 3137314 | Објавен на: 16.10.2019, 12:32
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Градежни материјали

Вид на оглас: Се продава


Должина 28м
Ширина 8м
Се наоѓа во Валандово.

Јаков Аџиев 078-233-489

 Валандово

Прати Е-Маил

 Петар

Потврден огласувач