Logo

Prodavam zenski cizmi WALMAXX

Број на оглас: 3137383 | Објавен на: 06.03.2019, 10:37
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Tип на обувки: Чизми

Големина: 41

Боја: Окер

Цена: 1.000 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Женски обувки

Вид на оглас: Се продава


Prodavam zenski cizmi br.41 prevrtena koza so krzno ednas obleceni.Cena 1000 den.Info na tel.079271450

 Скопје    Општина: Ѓорче Петров

Прати Е-Маил

 G.H.

Потврден огласувач