Logo

Samsung Galaxy J3 Ganc Nov Full Paket

Број на оглас: 3137420 | Објавен на: 16.03.2019, 18:24
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Samsung

Модел: j3

Боја: Black

Интерна меморија: 16 GB

РАМ меморија: 2 GB

Големина на екранот: 5 - 5,4" инчи

Цена: 7.900 МКД

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Телефоное е како нов.
Се продава со маска.
Маската е купена 30e.

 BukiPhone (претпријатие)