Logo

Huawei Y6 Full Pack

Број на оглас: 3137427 | Објавен на: 13.01.2019, 17:20
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Huawei

Модел: y6 4g

Боја: Black

Интерна меморија: 16 GB

РАМ меморија: 2 GB

Големина на екранот: 5 - 5,4" инчи

Цена: 6.000 МКД

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Telefonot e zemen na 5.01.2018 . Priklucen e nekolku meseci . Nema mana.

 Гостивар    Општина: Гостивар

Прати Е-Маил

 cellular shop GV (претпријатие)