Logo

Golf5 1.9TDI 105HP

Број на оглас: 3137487 | Објавен на: 17.04.2019, 18:01
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 2004

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2019

Сила на моторот: 77 kw / 105 ks

Цена: 1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava GOLF5 1.9TDI 105HP
2004 godina 2005 prva registracija
REGISTRIRANA DO 12.12.19
NOV AKUMULATOR (EXIDE) SO GARANCIJA DO 11.2019
ELEKTRIKA NA STAKLA
ELEKTRIKA NA RETROVIZORI
GREACI NA RETROVIZORI
TEMPOMAT
BORD KOMPJUTER
NASLON ZA RAKA
ABS / ESP
AIRBAGS 8
CENTRALNA BRAVA
FABRICKO ORGINAL RADIO CD
AL BANDASI

 Охрид    Општина: Охрид

Прати Е-Маил

 krste

Потврден огласувач