Logo

PS4 - ИГРИ (може и замена)

Број на оглас: 3137577 | Објавен на: 19.04.2019, 22:13
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 900 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / PC Игри и Видео игри / Sony PS Playstation игри / Sony PS4 игри

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Продавам или менувам игри за PS4 !!!

1.Destiny.....900 денари
2.Air conflicts VIETNAM (ultimate edition)...1.500 денари

3.Fallout 4......1.200 денари (ПРОДАДЕНА).
4.Farm simulator ....1.000 ден.(ПРОДАДЕНА).
5.LittleBIG Planet 3..1.000 ден.(ПРОДАДЕНА)
6.Sniper Elite III.....1.800 ден.(ПРОДАДЕНА)


Може и замена (дајте предлог)...
Може и кеш...(дајте понуда)...

 Кочани    Општина: Кочани

Прати Е-Маил

 Лице за контакт

Потврден огласувач