Logo

Se prodava elektromotor za servo za Reno Kango

Број на оглас: 3137676 | Објавен на: 26.02.2020, 12:55
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 11.111 €

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Автомобилски додатоци

Вид на оглас: Се продава


Se prodava elektromotor za servo volan za reno kango 2005 godina dizel za informacii javete se na 078/261-122

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 Zlatko

Потврден огласувач