Logo

Audi A7 3.0tdi quattro 2012 1-sopstvenik

Број на оглас: 3137693 | Објавен на: 25.06.2019, 14:54
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: А7

Година: 2012

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 01.2019

Сила на моторот: 180 kw / 245 ks

Цена: 19.000 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Audi A7 3.0tdi quattro 2012god Steptronic 1-сопственик 245ks со полна сервисна историја во Ауди од прв до последен километар одржувана единствено во овластен сервис со прилог од сите фактури од сервисите. Број на шасија за проверка во ПОРШЕ WAUZZZ4G7BNO29717. Возилото има нови зимски гуми 19", и има направено сервис на 12,01,2019. Од опрема поседува; Navi profesional, LED Амбиентално осветлување на врати и предна конзола 4-зонски климатроник, ел-седишта со меморија, Ел-багажник, кожен ентериер со мат дрво и многу друго... Цена договараме по видување и сериозен интерес за возилото. Возилото е на бугарски таблици. Прва фарба насекаде, 3-клучеви!

 Струмица    Општина: Струмица

Прати Е-Маил

 MKM Aуто Струмица

Потврден огласувач