Logo

Се издава деловен простор на плоштадот во Струмица

Број на оглас: 3137765 | Објавен на: 12.01.2019, 13:55
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 25 m²

Греење: Нема

Цена: По Договор
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Дуќани

Вид на оглас: Се изнајмува


Се издава деловен простор во строгиот центар на Струмица, на шеталиштето на самиот плоштад.

Истиот може да се користи како продавница, канцеларија и слично.

Телефони: Tome 075641881 и Ване 070303795

 Струмица    Општина: Струмица

Прати Е-Маил

 Tome